KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15649433

nr 1564 9433

Akvareller

3 st, Ninni Wallin. Signerad, akvarell, 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm

Kondition: 2 st oramade, samt en med skadad ram

måndag 18 september 2023
kl 19:03:04